Realizacje

Volare – Dwustronna Tablica Wolnostojąca

zespół RIS Reklamy Kołobrzeg dokłada wszelkich starań, aby ealizacje były nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne. Tablica wolnostojąca umieszczona została przed wejściem do restauracji Volare. Jej dwustronne wykonanie pozwala na to, aby restauracja była dobrze widoczna zarówno od strony ulicy, jak i popularnego deptaka.

Pracując nad projektem, zadbaliśmy o to, by był on skutecznym narzędziem reklamowym. Dwustronność tablicy zapewnia maksymalną widoczność, a więc i skuteczność komunikacji z potencjalnymi klientami. Jesteśmy przekonani, że nasza tablica przyciąga wielu gości, którzy nie mogą przejść obok restauracji obojętnie.

W RIS Reklamy Kołobrzeg zawsze podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę działalności naszych Klientów. Z tego powodu, wybraliśmy takie rozwiązanie, które najlepiej spełni oczekiwania zarówno restauracji Volare, jak i jej klientów.

Jako doświadczona agencja reklamowa, wiemy, jak ważna jest odpowiednia prezentacja marki. Zawsze staramy się tworzyć rozwiązania, które podkreślą indywidualny charakter naszych klientów, a jednocześnie będą efektywne pod względem reklamowym.

Dziękujemy za zaufanie, które nam okazuje restauracja Volare, a także wszystkie inne firmy, które decydują się na nasze usługi. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Was w budowaniu silnej i rozpoznawalnej marki.

Więcej informacji o naszej ofercie tworzenia tablic wolnostojących na stronie: https://riskolobrzeg.pl/reklamy/ w zakładce “Tablice Wolnostojące”

Kontakt: nr telefonu: +48 695 395 495 e-mail: [email protected]

Lokalizacja​

ul. Ratuszowa 3 lokal 14 (piętro)

naprzeciwko Urzędu Miasta

78-100 Kołobrzeg

Polityka Prywatności              Polityka Cookies

© 2024 Copyright RIS. Wszelkie prawa zastrzeżone.