RIS Reklamy Kołobrzeg

O nas

Parę słów o nas

Firmę założyliśmy w 1993 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, realizujemy zlecenia w Kołobrzegu i okolicach.

Nasze pierwsze biuro było w mieszkaniu, pierwszy komputer to Vobis 386DX, litery do reklam odrysowywaliśmy z szablonów i wycinaliśmy nożyczkami - teraz trudno to sobie nawet wyobrazić…

Naszymi Klientami są firmy, urzędy, stowarzyszenia, kluby i osoby prywatne. Zrealizowaliśmy tysiące różnych małych i dużych zleceń, a te wszystkie lata pozwoliły nam zdobyć bezcenne doświadczenie niezbędne do prowadzenia własnej firmy. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i technologie. Podnosimy nasze umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i targach branżowych. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów dla branży reklamowej i drukarskiej.

IMG_5495_male (1)

To znajdziesz u nas!

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów z branży reklamowej i poligraficznej, aby zapewnić ciągły dostęp do nowych produktów. Oczywiście w naszej ofercie oprócz  tablic reklamowych, kasetonów świetlnych, liter przestrzennych 3D, banerów reklamowych, flag, wizytówek, ulotek i plakatów można zamówić również standy reklamowe - tablice, smycze z nadrukami, dokumenty firmowe Klipsy, długopisy z nadrukiem lub grawerem, kalendarze, naklejki, pocztówki, karty rabatowe, wizytówki firmowe, prezenty fotograficzne - czyli kubki z nadrukiem, koszulki , poszewki na poduszki z nadrukiem, puzzle i Wiele innych gadżetów reklamowych wykorzystuje się jako osobiste upominki lub jako gadżety wspomagające twoje kampanie reklamowe. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich oferowanych przez nas usług w zakładce "OFERTA".

Sprawdź jak wyglądały nasze pierwsze zlecenia!