Realizacje

Kancelaria R&B – Folia Szroniona Mleczna Mrożona Napisy

Zadbaliśmy o prywatność i estetykę biura Kancelarii R&B, stosując folię szronioną, tzw. mleczną lub mrożona , na szybach. Folia, oprócz funkcji praktycznych, pełni też rolę dekoracyjną – zostały na niej umieszczone eleganckie napisy, zgodne z identyfikacją wizualną Kancelarii. To doskonałe połączenie funkcjonalności z estetyką, które pozwoliło nam stworzyć niepowtarzalny, profesjonalny wygląd biura.

Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie chcemy zachować prywatność, ale jednocześnie nie blokować dostępu do światła. Wykorzystanie folii mlecznej pozwoliło nam osiągnąć oczekiwany efekt zarówno od strony wizualnej, jak i użytkowej.

W agencji reklamowej RIS Reklamy Kołobrzeg specjalizujemy się w dostarczaniu takich niestandardowych rozwiązań, które pomagają naszym klientom wyróżnić się i prezentować swoją firmę w jak najlepszym świetle. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i możliwościach personalizacji.

Więcej informacji o naszej ofercie oklejania szyb i wytryn folią szronioną / melczną / mrożoną i nie tylko na stronie: https://riskolobrzeg.pl/reklamy/ w zakładce “Szyby Witryny”

Kontakt: nr telefonu: +48 695 395 495 e-mail: [email protected]

Lokalizacja​

ul. Ratuszowa 3 lokal 14 (piętro)

naprzeciwko Urzędu Miasta

78-100 Kołobrzeg

Polityka Prywatności              Polityka Cookies

© 2024 Copyright RIS. Wszelkie prawa zastrzeżone.