Realizacje

ALAB Koszalin – Kaseton Podświetlany i Wyklejanie Szyb

Z przyjemnością prezentujemy naszą najnowszą realizację dla ALAB Koszalin. Jako agencja reklamowa RIS, jesteśmy specjalistami w tworzeniu skutecznych i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań reklamowych. Tym razem nasze zadanie polegało na stworzeniu kasetonu podświetlanego oraz na wyklejeniu szyb.

Kaseton podświetlany, który dla ALAB Koszalin przygotowaliśmy, to idealne połączenie estetyki i funkcjonalności. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii podświetlenia, logo naszego klienta jest teraz zawsze dobrze widoczne, niezależnie od pory dnia.

Kolejnym etapem naszej pracy było wyklejenie szyb. Wykorzystując wysokiej jakości folie, zapewniliśmy nie tylko elegancki wygląd, ale również skuteczną ochronę przed słońcem. Zabieg ten pozwolił również na dodatkowe wyróżnienie marki ALAB w przestrzeni miejskiej.

Jako RIS Reklamy Kolobrzeg jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności marki ALAB Koszalin. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na tworzenie efektywnych rozwiązań, które przekładają się na sukces naszych klientów.

Więcej informacji o naszej ofercie wyklejania szyb i wytryn oraz tworzenia kasetonów na stronie: https://riskolobrzeg.pl/reklamy/ w zakładce “Witryny i Szyby” oraz na stronie  https://riskolobrzeg.pl/kasetony/

Kontakt: nr telefonu: +48 695 395 495 e-mail: [email protected]

Lokalizacja​

ul. Ratuszowa 3 lokal 14 (piętro)

naprzeciwko Urzędu Miasta

78-100 Kołobrzeg

Polityka Prywatności              Polityka Cookies

© 2024 Copyright RIS. Wszelkie prawa zastrzeżone.